Novi Sad - Adice

Novi Sad-Adice,oglašavamo na prodaju troiposoban stan od 81m2( korisnih 69m2) sa pripadajućim parking mestom ispred

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,862 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

128,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058216
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 128,500 €
  • Cena po m2 : 1862.32 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Novi Sad-Adice,oglašavamo na prodaju troiposoban stan od 81m2( korisnih 69m2) sa pripadajućim parking mestom ispred zgrade. Stan se nalazi u blizini novog obdaništa,marketa,pošte,autobuskog stajališta. Sam stan je prilagođen uslovima za život mlađi ljudi. Za informacije pozvati 064 1126239

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

130,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,023 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

125,000 €

Stan u srcu Novog Sada ID#6732…

  • Soba: 2.0
  • 2,604 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

138,200 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, t

138,000 €

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, terasa – mirna dvorišna orijentacija…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

119,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

120,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Adice, , 57.00m2, uknjižen ID#12110…

  • Soba: 2.5
  • 2,105 €/m2
  • 57 m2