Novi Sad - Novo Naselje

Novi Sad, Novo Naselje,očuvan dvoiposoban stan, 79m2, sa prostanim dnevnim bravkom, jednom većom i drugom manjom spava

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,490 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

194,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059013
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 194,200 €
  • Cena po m2 : 2489.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/4

Novi Sad, Novo Naselje,očuvan dvoiposoban stan, 79m2, sa prostanim dnevnim bravkom, jednom većom i drugom manjom spavaćom sobom, dva mokra čvora, dve terase, odvojenom kuhinjom sa terasnim vratima kao i ostavom. Stan je dvostrano orjentisan ka istoku i zapadu, sa pogledom na zelenilo i dečije igralište. Prodaje se delimično namesten. Stan poseduje tavan, a biciklana je zajednička. Nalazi se na trećem spratu, u zgradi bez lifta. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

199,000 €

Novi Sad, Adice - Četvorosoban stan 88 m2 sa pogledom na Frušku Goru …

  • Soba: 3.5
  • 2,261 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Detelinara

190,000 €

PRODAJA - NOVA DETELINARA - 3.0 STAN - ODMAH USLEJIV ID#12005…

  • Soba: 3.0
  • 3,065 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Podbara

197,150 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 3.0
  • 3,399 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Centar

200,800 €

Na prodaju izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 58 m², smešten u samom centru grada, idealan kako za porodično stanovanje, tako…

  • Soba: 3.0
  • 3,462 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad, Veternik, Odličan četvo

191,269 €

Novi Sad, Veternik, Odličan četvorosoban stan sa povratom Pdv-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

203,100 €

NOVI SAD, BULEVAR EVROPE …

  • Soba: 2.5
  • 3,502 €/m2
  • 58 m2