Novi Sad - Adice

Novi Sad-AdiceOdlican stan sa dve spavace sobe,dnevnom sobom i kuhinjom sa prirodbom ventilacijom.Stan se nala

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,278 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059062
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 2277.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/3

Novi Sad-Adice

Odlican stan sa dve spavace sobe,dnevnom sobom i kuhinjom sa prirodbom ventilacijom.Stan se nalazi na prvom spratu i ono sto je vazno je to da je pun dnevne svetlosti.Terasa se prostire preko cele duzine stana sto ima puno prednosti.Nekretnina sa odlicnm cenom.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Avijacija

109,800 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,745 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

124,150 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,822 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

120,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Adice, , 57.00m2, uknjižen ID#12110…

  • Soba: 2.5
  • 2,105 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Detelinara

123,000 €

DVOSOBAN -NAMEŠTEN NA DETELINARI ID#11679…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar

118,450 €

Novi Sad – Bulevar oslobođenja | Prodaja jednosobnog stana kod Železničke stanice Na prodaju potpuno renoviran i moderno opremljen jednosoban st…

  • Soba: 1.0
  • 3,589 €/m2
  • 33 m2