Novi Sad - Satelit

Novi Sad-SatelitKompletno renoviran jednosoban stan  na Satelitu sa odvojenom kuhinjom.Stan se nalazi na

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,950 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

85,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059112
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 85,550 €
  • Cena po m2 : 2950.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Satelit
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 0/3

Novi Sad-Satelit

Kompletno renoviran jednosoban stan  na Satelitu sa odvojenom kuhinjom.Stan se nalazi na visokom prizemlju i kao sto vidite po slikama nema nikakvih ulaganja.Kompletna infrastruktura vam je na dohvat ruke i ono sto je bitno je,da moze da se prometuje na studentsi kredit(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

83,000 €

Novi Sad, Petrovaradin, lepa garsonjera sa parkingom…

  • Soba: 0.5
  • 2,862 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Satelit

82,400 €

JEDNOSOBAN STAN NA PRODAJU SATELIT ID#9270…

  • Soba: 1.0
  • 2,747 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Detelinara

87,550 €

Garsonjera na Detelinari, Novi Sad, 25 m², 3/5 sprat…

  • Soba: 0.5
  • 3,502 €/m2
  • 25 m2

Sremska Kamenica Ledinci

86,800 €

Prodaja stana- Ledinci, dvosoban ID#10922…

  • Soba: 2.0
  • 1,400 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

80,460 €

Severni Telep-Lepa Garsonjera 27 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 2,980 €/m2
  • 27 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,850 €

Novi sad-PetrovaradinJednosoban stan koji se knjizi kao garaza sa parking mestum u dvoristu.Predvidjeni rok za…

  • Soba: 1.5
  • 2,576 €/m2
  • 31 m2