Novi Sad - Centar

Novi Sad,Centar, komforan trosoban stan u izvornom stanju,dvostrano orijentisan,na prvom spratu zgrade,dve terase .Zgrad

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,211 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

289,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059186
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 289,000 €
  • Cena po m2 : 3211.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/11

Novi Sad,Centar, komforan trosoban stan u izvornom stanju,dvostrano orijentisan,na prvom spratu zgrade,dve terase .Zgrada ima i biciklanu.Sve prostorije u stanu imaju prirodnu ventilaciju,odnosno svoj prozor.Sama zgrada je uvučena od ulice ,iza nje je dvorište sa igralištem za decu.Blizina Dunava,fakulteta,O.Š. Đorđe Natošević , zabavište i jaslice su istoj ulici. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

283,250 €

Prodajemo prostran trosoban stan u zgradi novije gradnje na Limanu. Stan odlikuju velike prostorije, iznadprosečna visina plafona, 3 mokra čvora,…

  • Soba: 3.0
  • 3,147 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Salajka

281,190 €

PRODAJA NOVOG NEUSELJAVNOG ČETVOROSOBNOG STANA NA SALAJCI 121m2 ID#5867…

  • Soba: 4.0
  • 2,324 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Podbara

292,005 €

ČETVOROSOBAN stan PODBARA* 94m2* Povrat PDV-a ID#10212…

  • Soba: 4.0
  • 3,106 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Veternk

295,000 €

Penthaus, odličan stan u ponudi ID#8434…

  • Soba: 3.5
  • 3,391 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Telep

284,990 €

Severni Telep-Odličan Veliki Četvorosoban PentHaus 131 m2 sa Dve Terase-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,176 €/m2
  • 131 m2

Novi Sad Grbavica

290,000 €

Prodajemo četvorosoban stan na Grbavici ID#10238…

  • Soba: 4.0
  • 2,522 €/m2
  • 115 m2