Novi Sad - Telep

Prodaje se lep Penthouse četvorosoban stan za prave hedoniste sa krovnom terasom od 60m2 !!!Stan je u urbanoj

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,835 €/m2
  • Površina: 79 m2
PRODAJA

224,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059194
  • Površina : 79 m2
  • Cena : 224,000 €
  • Cena po m2 : 2835.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Prodaje se lep Penthouse četvorosoban stan za prave hedoniste sa krovnom terasom od 60m2 !!!

Stan je u urbanoj vili odličnog kvaliteta u centralnom delu Telepa. Zgrada je završena i stan je odmah useljiv. Kvalitet gradnje je odličan, zgrada sa dobrom izolacijom i vrlo kvalitetnom opremom, Smart house, podno grejanje po učinku sa samostalnim sistemom grejanja i zasebnim gasnim kotlom za svaki stan. Kvalitetne podne obloge, keramika i oprema u kupatilima, sigurnosna vrata visoke klase, video interfon, roletne sa elektropodizačima... Sve je moguće kontrolisati aplikacijom sa mobilnog telefona.

Uz stan se u ceni dobija parking mesto rezervisano samo za ovaj stan, kao i velika ostava od 10m2 u podrumu zgrade.

Stan je odmah useljiv, nov i još uvek sa PDV!

Sve ukupno : 224.000  eur

(Ukoliko je prvi stan možete iz ovog iznosa vratiti PDV do 10%)

Kontakt telefon 0638288377 Milan,

Bomil nekretnine Reg br251

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

229,500 €

Prodaje se-Bulevar Evrope-trosoban stan-76 m2-kod Šeratona.Uknjižen ID#11487…

  • Soba: 3.0
  • 3,020 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Liman 4

220,000 €

Prodaja stana-Liman 4, Trosoban, 86m2 ID#9634…

  • Soba: 4.0
  • 2,558 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Centar

221,450 €

Novi Sad, Centar - Dvosoban, kompletno namešten stan - strogi centar …

  • Soba: 1.5
  • 3,257 €/m2
  • 68 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,450 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,709 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Telep

219,900 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,471 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Podbara

220,000 €

DVOSOBAN STAN – 64m² –…

  • Soba: 2.0
  • 3,438 €/m2
  • 64 m2