Novi Sad - Telep

Novi Sad-TelepStan u urbanoj vili na dobrom delu Telepa,pa stotina metara od Bulevara Patrijarha Pavla.Interes

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 1,873 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

61,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059202
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 61,800 €
  • Cena po m2 : 1872.73 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/2

Novi Sad-Telep

Stan u urbanoj vili na dobrom delu Telepa,pa stotina metara od Bulevara Patrijarha Pavla.Interesantna nekretnina sa razumnom cenom koja se mize prosiriti na dvorisnu terasu koja je uknjizena sto ovom stanu daje prednost u odnosu cene i funkcionalnosti.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

SREMSKA KAMENICA. MISELUK. GARSONJE

71,100 €

SREMSKA KAMENICA. MISELUK. GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,370 €/m2
  • 30 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Salajka

70,000 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 28 m2

Titel Titel

61,800 €

Šajkaš-Troiposoban stan…

  • Soba: 3.5
  • 858 €/m2
  • 72 m2

Divčibare, 31m2, apartman.

61,800 €

Divčibare, 31m2, apartman. …

  • Soba: 1.0
  • 1,994 €/m2
  • 31 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

67,860 €

ODLIČNA INVESTICIJA – Garsonjera sa pogledom – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,610 €/m2
  • 26 m2