Novi Sad - Satelit

Novi Sad, Satelit, prodaje se renoviran dvosoban stan u odrzavanoj zgradi.Zgrada je u neposrednoj blizini vrtica,nekolik

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,285 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

105,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059205
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 105,100 €
  • Cena po m2 : 2284.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Satelit
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/4

Novi Sad, Satelit, prodaje se renoviran dvosoban stan u odrzavanoj zgradi.Zgrada je u neposrednoj blizini vrtica,nekoliko autobuskih stajalista,pijece i svega potrbnog za porodican zivot.Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom,dnevne sobe i spavace sobe kao i kupatila.Uradjena je spoljna pvc stolarija.Renovirano je kupatilo,zamenjene cevi i instalacija.Ostalo je jos stvari koje bi trebalo obnoviti ali po ceni od 2285 e po kvadratu,u gradskoj zoni,to se svakako isplati .Zgrada je okruzena zelenilom i ima puno parking mesta.. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

114,070 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,593 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Grbavica

113,300 €

PRODAJA JEDNOSOBNOG STANA GRBAVICA ID#5078…

  • Soba: 1.0
  • 3,541 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

114,650 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Centar

114,580 €

Jednoiposoban stan 36 m², Centar, Novi Sad, 4. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,183 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Socijalno

107,000 €

Prodaje se komforna garsonjera na odličnoj lokaciji. U blizini su dom zdravlja, Sup, dve osnovne škole, dva vrtića. Garsonjera se sastoji od hodnik…

  • Soba: 0.5
  • 3,344 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Podbara

103,968 €

PRODAJA jednoiposobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10201…

  • Soba: 1.5
  • 2,888 €/m2
  • 36 m2