Novi Sad - Telep

Novi Sad-AdiceJednosoban stan sa parking mestom uknjizen kao garaza(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,417 €/m2
  • Površina: 26 m2
PRODAJA

62,830 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059220
  • Površina : 26 m2
  • Cena : 62,830 €
  • Cena po m2 : 2416.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Novi Sad-Adice

Jednosoban stan sa parking mestom uknjizen kao garaza(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

66,950 €

Prodaje se suteren – 112 m², Novi Sad!…

  • Soba: 0.0
  • 598 €/m2
  • 112 m2

Odlična investicija! Garsonjera sa

66,850 €

Odlična investicija! Garsonjera sa sopstvenim dvorištem — Telep…

  • Soba: 1.0
  • 2,907 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Satelit

72,160 €

Prodaje se potpuno nameštena, renovirana garsonjera na Satelitu. Godina izgradnje 1995. Stan gleda na livadu i ima cent…

  • Soba: 0.5
  • 2,886 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

65,000 €

Novi Sad,Adice- do Futoškog puta i sportskogcentra "Vujadin Boškov". Stan se nalazi u polusuterenu zgrade ,ima sopstve…

  • Soba: 2.0
  • 1,512 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

64,000 €

Prodaja-jednoiposoban-26m2-Adice ID#11388…

  • Soba: 1.5
  • 2,462 €/m2
  • 26 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

60,000 €

* Sremska Kamenica *…

  • Soba: 0.5
  • 2,308 €/m2
  • 26 m2