Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Novi sad-PetrovaradinJednosoban stan koji se knjizi kao garaza sa parking mestum u dvoristu.Predvidjeni rok za

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,576 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

79,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059222
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 79,850 €
  • Cena po m2 : 2575.81 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Novi sad-Petrovaradin

Jednosoban stan koji se knjizi kao garaza sa parking mestum u dvoristu.Predvidjeni rok zavrsetka radova je  Maj 2026(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,670 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 30m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,656 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Adice

87,550 €

Prodaje se nov stan na Adicama – uknjiženo, useljivo odmah, parking uključen!…

  • Soba: 2.0
  • 3,019 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

71,070 €

Adice-Telep, Novi Sad - jedinstvena garsonjera sa parking mestom …

  • Soba: 0.5
  • 2,632 €/m2
  • 27 m2

Sremska Kamenica Institut

85,490 €

Sremska Kamenica-Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 za Renoviranje blizu Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,030 €/m2
  • 83 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,000 €

Svetla, lepa garsonjera-30 m2-065/3858-888…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 30 m2

Стан је дуплекс (на

89,600 €

Стан је дуплекс (на два нивоа).Први ниво:дневна соба са излазом на ?…

  • Soba: 2.0
  • 2,297 €/m2
  • 39 m2