Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Novi Sad-PetrovaradinJednoiposoban stan na visokom prizemlju.Podno grejanje i parking mesto u dvoristu.Vreme z

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,576 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

115,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059223
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 115,900 €
  • Cena po m2 : 2575.56 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Novi Sad-Petrovaradin

Jednoiposoban stan na visokom prizemlju.Podno grejanje i parking mesto u dvoristu.Vreme zavrsetka gradnje Maj 2026.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijatičarsko naselje

123,600 €

POTPUNO RENOVIRAN DVOSOBAN STAN ID#9583…

  • Soba: 2.0
  • 2,874 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

123,600 €

* Novi sad - Telep *…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Novo Naselje

118,450 €

PRODAJEMO- Jednoiposoban, Novo Naselje ID#8312…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

124,300 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,032 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adice

117,420 €

Adice-Lep Trosoban stan 60 m2 na drugom spratu-Izgradnja-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

120,000 €

Prodaja stana- Liman V- Novogradnja ID#9631…

  • Soba: 1.5
  • 2,857 €/m2
  • 42 m2