Novi Sad - Liman 3

Novi Sad, Liman 3, Odličan stan površine 43m2, na 4.spratu zgrade na Limanu 3, prekoputa Limanskog parka. Uknjižen 1/

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,297 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

141,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059227
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 141,750 €
  • Cena po m2 : 3296.51 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 4/6

Novi Sad, Liman 3, Odličan stan površine 43m2, na 4.spratu zgrade na Limanu 3, prekoputa Limanskog parka. Uknjižen 1/1, bez tererta(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

148,700 €

Grbavica-Lep Dvosoban stan 43 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,458 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Perfekcija na Bulevaru Evrope – Dvosoban stan sa velikom terasom…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

142,150 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.POLU NAMEŠTEN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 1,895 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Detelinara

139,050 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Kompletno renoviran dvoiposoban stan, 58 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,397 €/m2
  • 58 m2

Sremska Kamenica Institut

139,400 €

Sremska Kamenica-Trosoban stan 63 m2 u prizemlju sa ograđenim dvorištem i pogledom na grad-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Novo Naselje

145,000 €

Novi Sad- Novo naselje, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 49m2, visoko prizemlje, useljiv, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dnevna soba s…

  • Soba: 2.5
  • 2,959 €/m2
  • 49 m2