Novi Sad - Centar

Novi Sad, najuži centar grada , prodaje se nov lux, svetao petosoban stan u dva nivoa. Izuzetna nekretnina na prestižn

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,199 €/m2
  • Površina: 136 m2
PRODAJA

299,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059232
  • Površina : 136 m2
  • Cena : 299,000 €
  • Cena po m2 : 2198.53 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 3/4

Novi Sad, najuži centar grada , prodaje se nov lux, svetao petosoban stan u dva nivoa. Izuzetna nekretnina na prestižnoj lokaciji sa jedinstvenim pogledom na SNPozorište i Katedralu . Odlična investicija kako za život tako i izdavanje na mesečnom ili dnevnom nivou.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

306,425 €

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Trosoban stan 85m2 u Centru Novog Sada …

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Liman 3

298,700 €

Na Limanu III prodaje se prostran i luksuzno opremljen troiposoban stan od 89m², koji se ističe savršenim rasporedom i dvostranom orijentacijom. Na…

  • Soba: 3.5
  • 3,319 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Socijalno

297,600 €

NOV SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Socijalno

297,600 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Podbara

302,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Novo Naselje

306,500 €

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade, manja zgradica…

  • Soba: 4.0
  • 2,270 €/m2
  • 135 m2