Novi Sad - Adice

Novi Sad-AdiceFantastican i funkcionalan stan,idealnog rasporeda za porodican zivot.Stan ima dve odvojene spav

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,676 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

136,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059237
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 136,500 €
  • Cena po m2 : 2676.47 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/0

Novi Sad-Adice

Fantastican i funkcionalan stan,idealnog rasporeda za porodican zivot.Stan ima dve odvojene spavace sobe,prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom što prostoru daje poseban komfor i osecaj širine.Posebna prednost ovog stana je ogradjeno dvorište od 45 kvadrata koje pruza dodatni prostor za odmor,igru dece ili kucne ljubimce.Stan je pun svetlosti i svaki kvadrat je maksimalno iskoriscen.Ako trazite stan koji kombinue udobnost doma i privatnost dvorista,ovo je ideaalna prilika..Stan je uknjizen i moze se prometovati na kredit.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

144,200 €

NOVI SAD.ADICE,TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,759 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

137,000 €

Moderan i svetao dvosoban stan – Heroja Pinkija, Telep…

  • Soba: 2.0
  • 3,425 €/m2
  • 40 m2

Prodaje se odličan trosoban stan u

138,380 €

Prodaje se odličan trosoban stan u manjoj zgradi, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, b…

  • Soba: 2.5
  • 2,471 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

131,900 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,806 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Kej

128,750 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN NA KEJU ID#9948…

  • Soba: 2.0
  • 3,787 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Detelinara

134,400 €

Prodaja-Novi Sad, Nova Detelinara-48m2, Uknjižen, Parking! ID#9074…

  • Soba: 2.0
  • 2,800 €/m2
  • 48 m2