Novi Sad - Železnička stanica

Novi Sad-Bulevar, prodaje se nadomak SUP-a, na Bulevaru Kralja Petra l, na 7.spratu od 10, uredan jedoiposoban stan od 4

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,429 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

119,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1059244
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 119,000 €
  • Cena po m2 : 2428.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Železnička stanica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 7/10

Novi Sad-Bulevar, prodaje se nadomak SUP-a, na Bulevaru Kralja Petra l, na 7.spratu od 10, uredan jedoiposoban stan od 49m2. Stan je svetao, prostrana dnevna soba, velika trpezarija i odvojena kuhinja, mala soba, renovirano kupatilo, odvojen toalet.  Lokacija idealna kako za život tako i za izdavanje stana. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

111,250 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,007 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

125,700 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,417 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adice

121,000 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,086 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 50 m2

116,800 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 50 m2.…

  • Soba: 2.0
  • 2,336 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2