Novi Sad - Avijacija

Novi Sad-Avijaticarsko NaseljeNadogradnja sedmog sprata u zgradama od fasadne cigle,Neimar gradnje.U samo 33 k

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,497 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

82,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058949
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 82,400 €
  • Cena po m2 : 2496.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 7/7

Novi Sad-Avijaticarsko Naselje

Nadogradnja sedmog sprata u zgradama od fasadne cigle,Neimar gradnje.U samo 33 kvadrata,odlicno je upakovan stan koji se sastoji od hodnika,dnevne sobe sa kuhinjom iz koje se izlazi na terasu sa ostavom,kupatila i spavace sobe.Centralno grejanje i toplovod.Lift ide do petog sprata.Ispred zgrade je dovoljno parking mesta.Zgrada je blizu autobuskih stajalista br.3 i 5,dva minuta od obdanista i tri minuta do osnovne skole.Stan je uknjizen i moze se prometovati na kredit.Izuzetna prilika kada je u pitanju kredit za mlade.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

81,120 €

Novi Sad, Salajka - Garsonjera 28m² sa povratom PDV …

  • Soba: 0.5
  • 2,797 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

91,800 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,086 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

87,500 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,917 €/m2
  • 30 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

83,840 €

Petrovaradin, Garsonjera 32m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,620 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Detelinara

87,000 €

Prodaja garsonjere-Nameštena, Nova Detelinara-Odmah useljiva ID#11381…

  • Soba: 0.5
  • 3,625 €/m2
  • 24 m2