Novi Sad - Centar

PRODAJEMO-Jednoiposoban, Centar ID#9737

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

108,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009737
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 108,150 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/2

Prodajemo namešten, odmah useljiv stan u centru grada. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Odličan je kao investicija, ali i za život. Prostran je i svetao. Redovno je uknjižen. Za više informacija pozovite nas na broj- 0668442288. Gold, Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

106,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,120 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Kamenjar

99,700 €

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking …

  • Soba: 2.0
  • 2,216 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

114,700 €

Južni Telep-Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,941 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

• Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2