Novi Sad - Bulevar Evrope

PRODAJEMO DVOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE ID#9782

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,088 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

123,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009782
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 123,500 €
  • Cena po m2 : 3087.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/5

EKSKLUZIVNA PONUDA - Na prodaju dvosoban stan – Bulevar evrope. Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji nadomak Bulevara Evrope u Veselina Masleše, na prvom spratu stambene zgrade. Stan je površine 40m² i sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. U cenu je uključena ugradna kuhinja, što dodatno olakšava useljenje. Stan je svetao, dobro održavan i odmah useljiv. U blizini se nalaze škole, vrtići, prodavnice, gradski prevoz i svi neophodni sadržaji za udoban život. Cena:123500 sa uključenom Agencijskom provizijom. Uknjižen 1/1. Za više informacija i zakazivanje gledanja, pozovite: 066 844 22 66. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

122,515 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,917 €/m2
  • 42 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

116,710 €

• Soba: 1.5
  • 3,071 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Salajka

128,140 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 45m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,848 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Železnička stanica

128,750 €

Prodaje se kompletno opremljen stan, do najsitnijih detalja, u blizini stanice, Sajma, Betanije, Bulevara. Bez ikakvih u…

  • Soba: 1.5
  • 3,301 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

132,612 €

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja.…

  • Soba: 3.0
  • 2,456 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

125,000 €

Nudimo vam lep i komforan stan novije gradnje na Detelinari u jednoj od poslenjih zelenih oaza Novog Sad. Zgrada je okružena zelenilom kao i velikim …

  • Soba: 2.0
  • 2,778 €/m2
  • 45 m2