Novi Sad - Kej

Beogradski kej – stan sa pogledom i garažom ID#9796

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,943 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009796
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2942.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: Prizemlje/0

redstavljamo Vam izuzetnu nekretninu na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu – samo nekoliko koraka od obale Dunava. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od dve prostrane sobe, kuhinje, kupatila, balkona, kao i još jedne manje prostorije koja se trenutno koristi kao dodatna soba, ali lako može služiti kao ostava, radna soba ili garderober. Velika prednost ove nekretnine je što poseduje i garažu, što je prava retkost u ovom delu grada. Zahvaljujući izuzetnoj lokaciji i praktičnom rasporedu, stan je idealan kako za porodični život, tako i za poslovnu delatnost – kancelariju, studio, salon ili slično. Za više informacija pozovite 066/844-2255. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

182,500 €

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,202 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Centar

179,000 €

Prodaja-44m2, Dvoisposoban ID#8954…

  • Soba: 2.5
  • 4,068 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

176,250 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,798 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Novi Sad, Grbavica - lux stan 54m2 + garaža 13m2 !!!…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajlovo

177,400 €

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 87 m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,039 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Novo Naselje

194,200 €

Na prodaju – prostran trosoban stan na Novom Naselju, stvarne površine 78,56 m² Prodaje se komforan trosoban stan smešten na trećem spratu kval…

  • Soba: 3.0
  • 2,490 €/m2
  • 78 m2