Novi Sad - Sajmište

Sajam, odlična ponuda ID#9811

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,931 €/m2
  • Površina: 88 m2
PRODAJA

169,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009811
  • Površina : 88 m2
  • Cena : 169,950 €
  • Cena po m2 : 1931.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 6/0

U ponudi je stan koji predstavlja savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i odlične lokacije. Smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – naselju Sajam – ovaj stan je idealan kako za porodičan život, tako i kao pametna investicija za budućnost. Udaljen svega desetak minuta od samog centra grada, stan nudi lagodnu svakodnevicu bez kompromisa – blizina važnih gradskih sadržaja kao što su škole, vrtići, prodavnice, javni prevoz i drugi sadržaji, a istovremeno povučena pozicija garantuje mir, tišinu i beg od gradske vreve. Okružen zelenilom i uređenim prostorima za šetnju i odmor, stan pruža osećaj privatnosti i harmonije sa prirodom, što je prava retkost kada je reč o urbanom životu. Zahvaljujući pažljivo planiranoj arhitekturi i kvalitetnoj izgradnji, prostor u stanu je maksimalno iskorišćen, što dodatno doprinosi udobnosti i prijatnom osećaju boravka. Stan odiše svetlošću i toplinom, što ga čini prijatnim mestom za život u svako doba godine. Bilo da tražite novi dom za sebe i svoju porodicu ili razmišljate o sigurnoj i isplativoj investiciji, ovaj stan na Sajmu je ponuda koju ne treba propustiti. Savršen balans između urbanog života i prirodnog okruženja – pravo mesto za početak nove priče. Za više informacija i dogovor o razgledanju, slobodno nas kontaktirajte. Naš kontakt je 0668442277 Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

164,450 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.0
  • 2,835 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Sajmište

160,150 €

Luksuzno renoviran, kompletno namešten dvosoban stan – Sajmište, 41m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,906 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

173,000 €

Novi Sad, Nova Detelinara, Odličan petosoban, kompletno renoviran i sređen stan, korisne površine 124m2, uknjiženo 1…

  • Soba: 4.5
  • 1,713 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Telep

166,650 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,604 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Novo Naselje

171,500 €

Moderan stan u savremenom kompleksu Park Novi – idealan spoj komfora i funkcionalnosti…

  • Soba: 1.5
  • 3,811 €/m2
  • 45 m2