Novi Sad - Centar

Stari Grad- Četvorosoban stan- Novi Sad ID#9814

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,991 €/m2
  • Površina: 117 m2
PRODAJA

350,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009814
  • Površina : 117 m2
  • Cena : 350,000 €
  • Cena po m2 : 2991.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/0

Stari Grad- Četvorosoban stan- Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju u Starom Gradu, Novi Sad. Eksluzivno vam predstavljamo četvorosoban stan u Starom Gradu. Nalazi se u kvalitetno rađenoj zgradi, samo se jedan stan nalazi po spratu, zgrada ne poseduje lift. Stan je dvostrano orjetisan, poseduje veliki dnevni boravak, kuhinju sa terasom i manjom ostavom, zatim spavaći deo je odvojen zasebnim vratima gde se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. Kompletno je renoviran, zamenjene su instalacije, postavljena je petokomorna stolarija. Strukturno stan nema manu. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: 0668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Cara Dušana

345,000 €

Prodaje se odličan, potpuno nov troiposoban stan, AVENIJA GARDEN komplex. Opremljena kuhinja, tri spavaće sobe, dve te…

  • Soba: 3.5
  • 3,080 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Centar

350,000 €

Stari Grad- Četvorosoban stan- Novi Sad ID#9814…

  • Soba: 4.0
  • 2,991 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Salajka

342,390 €

Lux četvorosoban stan na Salajci-108m2…

  • Soba: 4.0
  • 3,170 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Telep

348,600 €

Luksuzna vila u mirnoj ulici na Severnom Telepu – petosoban stan na celoj etaži! Predstavljamo vam ekskluzivnu nekretninu u jednoj od najtraženij…

  • Soba: 5.0
  • 2,421 €/m2
  • 144 m2

Novi Sad Grbavica

353,500 €

Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj p…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Centar

346,500 €

Prodaje se salonski stan u centru, površina 173 m2. ID#10624…

  • Soba: 3.0
  • 2,003 €/m2
  • 173 m2