Novi Sad - Bulevar Evrope

PRODAJA DVORIŠNOG UKNJIŽENOG STANA SA GALERIJOM ID#9876

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,266 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

95,172 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009876
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 95,172 €
  • Cena po m2 : 2266.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: Prizemlje/1

Prodajemo nov, neuseljavan stan sa galerijom na Novoj Detelinari (Bulevar Evrope) – 42 m² smešten u mirnom delu Nove Detelinare, u blizini Bulevara Evrope. Karakteristike stana: Dvosoban stan sa galerijom. Površina: 42 m². Podno grejanje . Roletne sa električnim podizačima Smart bojler sa Wi-Fi kontrolom Internet: Ugrađen Wi-Fi ruter Stan se nalazi u novogradnji iz 2025. godine, sa modernim enterijerom i kvalitetnim završnim radovima. U blizini su Medicinski fakultet, Novosadski sajam, supermarketi i javni prevoz. Povrat Pdva, uknjižen, može kupovina putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine parking mesta. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, pozovite 066 844 22 66. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

91,800 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,086 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

103,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Detelinara

101,000 €

Kompletno nameštena garsonjera sa odvojenom kuhinjom i terasom – mirna lokacija na Detelinari…

  • Soba: 1.0
  • 3,156 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

103,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,590 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSK

87,550 €

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAK…

  • Soba: 1.5
  • 1,990 €/m2
  • 44 m2