Novi Sad - Železnička stanica

Odličan, dvosoban stan na Bulevaru Jaše Tomića, bez dodatnih ulaganja! ID#9877

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,709 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

146,260 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009877
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 146,260 €
  • Cena po m2 : 2708.52 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Železnička stanica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Na prodaju dvosoban stan – Bulevar Jaše Tomića, 54 m² Prodaje se dvosoban stan površine 54 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi na samo 5 minuta hoda od Železničke stanice, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola i ostalih važnih sadržaja. Zgrada odvojena od gradske buke ušuškana zeleniliom, terasa dvorišne orijentacije. Stan je renoviran, sa kvalitetnim materijalima i modernim završnom obradom. Ugradni plakari rađeni po meri maksimalno iskorišćavaju prostor i doprinose uređenosti enterijera. Odlična povezanost gradskim prevozom Parking za stanare sa rampom Stan je idealan za miran porodični život, ali i kao investicija za izdavanje zahvaljujući atraktivnoj lokaciji. Vaš siguran partner u svetu nekretnina! Za više informacija pozovite 0668442233 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

136,990 €

PRODAJE SE DVOIPOSOBAN STAN – BULEVAR EVROPEU ponudi naše agencije izdvajamo izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan n…

  • Soba: 2.5
  • 2,854 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

150,000 €

Novi Sad, Centar, Odličan stan dvoiposoban stan…

  • Soba: 2.5
  • 2,727 €/m2
  • 55 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

153,880 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled …

  • Soba: 3.0
  • 2,404 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

138,000 €

Novi Sad, Cara Dušana - 47m2 - stan u nivoima…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Novo Naselje

146,200 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade, manja zgradica sa…

  • Soba: 2.5
  • 2,478 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2