Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Oslobođenja ID#9884

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,614 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

149,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009884
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 149,000 €
  • Cena po m2 : 2614.04 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 6/7

Na prodaju komforan i svetao dvoipsoban stan površine 57 m², na odličnoj lokaciji . Stan se nalazi na 6. spratu u zgradi sa liftom (od ukupno 7 spratova) i pristupačan je za ulaz kolicima (nema stepenika na ulazu). Zgrada je kvalitetne starije gradnje, sa odličnom izolacijom i funkcionalnim rasporedom. Stan se sastoji od: Dve komforne spavaće sobe Prostranog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i kuhinjom Kupatila Hodnika Terasa sa prelepim pogledom na grad Orijentacija: istok – stan je izuzetno svetao i prijatan tokom dana. Grejanje: gradsko. Stanje: delimično renoviran – ugrađena je nova PVC stolarija, parket je sređen. Stan je održavan i prodaje se bez nameštaja, što omogućava novim vlasnicima da ga urede po svom ukusu. Lokacija je idealna za život – u neposrednoj blizini Futoške pijace, centra, škole, vrtići, prodavnice, autobuska stajališta, i svi važni sadržaji. Pozovite nas i zakažite obilazak nekretnine. Kontakt-0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Perfekcija na Bulevaru Evrope – Dvosoban stan sa velikom terasom…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Železnička stanica

147,300 €

Potpuno renoviran dvosoban stan u blizini Železničke stanice. Stan je dvorišno orijentisan i uvučen u odnosu na Bulevar Oslobođenja, smešten je …

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Grbavica

146,300 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,402 €/m2
  • 43 m2