Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Prodaja stana- Socijalno- jednoiposobna struktura ID#9908

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,755 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009908
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 2754.65 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/6

Prodaja stana- Socijalno- jednoiposobna struktura Prodajemo stan na odličnoj lokaciji nadomak centra grada u ulici punoj zelenila, parkova i parking mesta. Stan poseduje 43m2 nalazi na 5.spratu sa liftom. Nekretnina je u katastru uknjižena 1/1 na vlasnika stana bez tereta i zabeležbi. Pozovite nas za obilazak nekretnine. Kontakt-0668442270 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

121,000 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,086 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

117,000 €

Prodajemo stan- Novi Sad, Detelinara ID#11194…

  • Soba: 2.0
  • 2,489 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

123,500 €

PRODAJEMO DVOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE ID#9782…

  • Soba: 2.0
  • 3,088 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

118,140 €

Odlična lokacija u blizini centra – kompletno renoviran stan sa prirodnim svetlom i dvorišnim delom…

  • Soba: 1.0
  • 3,193 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

118,450 €

Uz stan ima i parking mesto uracunato u cenu…

  • Soba: 2.0
  • 2,369 €/m2
  • 50 m2