Novi Sad - Grbavica

Prodaja-Bulevar Cara Lazara- Trosoban stan ID#9932

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,690 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

191,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009932
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 191,000 €
  • Cena po m2 : 2690.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 7/8

Prodaja-Bulevar Cara Lazara- Trosoban stan Prodajemo stan na Bulevaru Cara Lazara u kvalitetnoj starijoj gradnji na 7. spratu stambene zgrade, zgrada je uvučena i ne nalazi se direktno na Bulevaru shodno tome nekretnina vam pruža mir i život bez buke. Nekretnina je potpuno renovirana, poseduje dnevnu i spavaću zonu. Dnevna zona- dnevni booravak sa izlaskom na veliku terasu, trpezarija i odvojena kuhinja Spavaća zona- odvojena je zasebnim vratima- kupatilo, wc i dve spavaće sobe Porodičan stan na odličnoj lokaciji bez ulaganja. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

181,500 €

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADULUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAHEKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM …

  • Soba: 2.0
  • 3,704 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Podbara

200,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 3.0
  • 3,398 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

194,700 €

Novi Sad, Strogi Centar, renoviran stan na trećem spratu .sve renovirano, cevi, fasadna stolarija, radijatori... Dva…

  • Soba: 3.0
  • 2,631 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

191,484 €

Prodaja-Novi Sad- Matice Srpske ID#10299…

  • Soba: 3.5
  • 2,059 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Detelinara

200,000 €

Prodaje se stan Nova Detelinara 88m2, uknjižen ID#4653…

  • Soba: 4.0
  • 2,273 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

198,250 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,050 €/m2
  • 65 m2