Novi Sad - Salajka

NOV USELJIV ČETVOROSOBAN STAN* UKNJIŽEN* ID#9945

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,832 €/m2
  • Površina: 105 m2
PRODAJA

297,355 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009945
  • Površina : 105 m2
  • Cena : 297,355 €
  • Cena po m2 : 2831.95 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/0

Prodajemo četvorosoban stan u novogradnji sa mogućnošću za povratak PDV-a. Dvorišno je orijentisan i smešten na 2. spratu u zgradi sa liftom. Poseduje prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i terasom, kupatilo i tri spavaće sobe od kojih jedna ima zasebno kupatilo i terasu. Idealan za porodični život zbog svoje orijentacije koja omogućava mir. Odmah useljiv Uknjižen Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

295,700 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Socijalno

299,850 €

NOV SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,332 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Centar

304,880 €

Odličan, trosoban, renoviran stan u samom centru grada ! ID#7664…

  • Soba: 3.0
  • 4,120 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Kej

306,000 €

Prodaja Stan 3.0: NOVI SAD-Kej, 85m2 ID#9658…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Grbavica

300,000 €

Prodaje se stan na Grbavici, 115m2, 300.000e…

  • Soba: 4.0
  • 2,609 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Liman 3

298,700 €

Lux stan -Izuzetna Ponuda - Prodaja Stana na Limanu 3!…

  • Soba: 3.5
  • 3,356 €/m2
  • 89 m2