Novi Sad - Centar

Prodaja- Dvosobni, Centar* 45m2* Povrat PDV-a ID#9946

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,286 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

147,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009946
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 147,850 €
  • Cena po m2 : 3285.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

Prodajemo dvosoban stan koji se nalazi u prometnoj ulici u centru Novog Sada. Nalazi se u blizini osnovne škola, ambulante, a udaljen je samo 5 minuta peške od pešačkog dela centra. Stan je na prvom spratu u novoj zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, prostrane spavaće sobe, kupatila, kao i terase.Ulično je orijentisan. Za više informacija pozovite nas na broj 0668442288. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,000 €

Prodaja stana- Novi Sad, Petrovaradin ID#10760…

  • Soba: 2.5
  • 2,281 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,608 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Novi Sad - Bulevar Evrope Na prodaju, namesten, dvosoban stan od 50m2 na Bulevaru Evrope. Kontakt - 063446559, 062304062 Sifra - 1032074 Moj Dom nekre…

  • Soba: 2.0
  • 2,800 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Duplex, kompletno renoviran. …

  • Soba: 4.0
  • 2,326 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Železnička stanica

154,500 €

Odličan, uknjižen, trosoban stan, na petom spratu, sa liftom, , blizu autobuske i železničke stanice, 5 minuta od centra grada, starija, ali očuv…

  • Soba: 3.0
  • 2,452 €/m2
  • 63 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

150,900 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled na grad i prirodu! …

  • Soba: 3.0
  • 2,434 €/m2
  • 62 m2