Novi Sad - Centar

Četvorosoban* Izgradnja* Centar* 108m2 ID#9947

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,059 €/m2
  • Površina: 108 m2
PRODAJA

330,380 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009947
  • Površina : 108 m2
  • Cena : 330,380 €
  • Cena po m2 : 3059.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/4

Prodajemo nov četvorosoban stan u blizini pešačkog dela u centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhijom i trpezarijom, tri prostrane spavaće sobe, dva kupatila, velike terase... U stanu se nalaze i prostor za ostavu, kao i vešernica. Za više informacija o stanu pozovite nas na broj 0668442288. Gold, Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Ruma Ruma

330,500 €

Ruma-Uknjižen Poslovno Stambeni Objekat 330 m2 -065/3858-880…

  • Soba: 5.0
  • 1,002 €/m2
  • 330 m2

Novi Sad Sajmište

328,819 €

Nov četvorosoban stan u urbanoj vili –Sajmište, Novi Sad (104m²)…

  • Soba: 4.0
  • 3,162 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Sajmište

334,050 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,630 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Somborski bulevar

324,000 €

Nudimo Vam nesvakidašnju nekretninu na odličnoj lokaciji. Stan ima prelep pogled na Limane i Frušku goru. Prodaje se kompletno namešten sa svim st…

  • Soba: 4.0
  • 2,700 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Centar

330,939 €

U samom srcu Novog Sada, svega nekoliko koraka od Bulevara Oslobođenja, nalazi se ovaj raskošni četvorosobni stan od 119 m² – jedinstvena pril…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Podbara

324,100 €

Podbara-Lep Četvorosoban stan 102 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,177 €/m2
  • 102 m2