Novi Sad - Kej

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN NA KEJU ID#9948

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,787 €/m2
  • Površina: 34 m2
PRODAJA

128,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009948
  • Površina : 34 m2
  • Cena : 128,750 €
  • Cena po m2 : 3786.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

Prodajemo dvosoban stan na Keju koji u stvarnosti ima 44m2 Smešten na 5. spratu od 6 spratova u zgradi bez lifta. Potpuno renoviran sa novim stvarima koje nisu korišćene i sve ostaju u stanu Stan poseduje odvojenu kuhinju, kupatilo, spavaću sobu, dnevni boravak i terpezariju, poseban radni deo gde je i garderober kao i jos jednu sobu za odmor. Idealan za život ili kao investicija zbog svoje atraktivne lokacije sa direktnim pogledom na Dunav i Petrovaradinsku tvrdjavu. Uknjižen 1/1 i bez tereta Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

134,400 €

Prodaja-Novi Sad, Nova Detelinara-48m2, Uknjižen, Parking! ID#9074…

  • Soba: 2.0
  • 2,800 €/m2
  • 48 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

122,030 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,773 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

124,150 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,822 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

123,000 €

Prodaja dvosoban, Novi Sad-Detelinara, 46m2 ID#11862…

  • Soba: 2.0
  • 2,674 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

126,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,014 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

133,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,973 €/m2
  • 45 m2