Novi Sad - Liman 1

Odličan dvosoban stan na Limanu 1 ID#9950

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,445 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

189,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009950
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 189,500 €
  • Cena po m2 : 3445.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 1
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/5

Predstavljamo vam prelep, nedavno renoviran dupleks na 5. spratu , smešten u jednom od najlepših delova grada – Limanu 1. Stan je idealan kako za život, tako i kao investicija. Dvosobne je strukture, sa funkcionalnim rasporedom i prijatnom atmosferom. Za više informacija pozovite: 066/844-2255 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Trosoban stan u novogradnji – 59 m², neuseljavan…

  • Soba: 3.0
  • 3,161 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Prodajemo stan i lokal Grbavica.28m2+41 m2.Funkcija 3.0-an.Uknjižen! ID#10149…

  • Soba: 0.5
  • 2,681 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Liman 2

180,000 €

Novi Sad - Liman 2 - RETKOST NA TRŽIŠTU!!! - prodaje se klasičan dvosoban stan od 62m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 . Stan ima odličan raspored…

  • Soba: 2.0
  • 2,903 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Liman 4

195,700 €

Novi Sad, Liman 4. IDEALAN PORODIČAN STAN NA NAJLEPŠOJ LOKACIJI ZA ŽIVOT! Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan, površine 80m2. Pozicioniran je na…

  • Soba: 2.5
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Detelinara

188,000 €

DUPLEX-63M2-NOVA DETELINARA ID#11913…

  • Soba: 3.0
  • 2,984 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Rotkvarija

195,700 €

Odličan, dvoiposoban stan u Kraljevom Parku! ID#7697…

  • Soba: 2.5
  • 3,106 €/m2
  • 63 m2