Novi Sad - Liman 2

Prodaja stana- Liman 2, Novi Sad ID#9972

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,099 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

220,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204009972
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 220,000 €
  • Cena po m2 : 3098.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 2
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 15/18

Prodaja stana- Liman 2, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju- Liman II, Novi Sad, svega par minuta udaljen od Štranda. Nekretnina na Limanu II sa prelepim pogledom na Frušku goru, nalazi se u kuli, kvalitetno održavanoj zgradi sa dva lifta. Nekretnina je renovirana, promenjene su instalacije u stanu, vlasnici su nekretninu prilagodili sopstevnim potreba shodno tome trenutno poseduje dve manje spavaće sobe i jednu veću, veliki dnevni boravak i trpezariju sa izlaskom na terasu, odvojenu kuhinju, kupatilo i toalet. Istakli bismo izuzetnu lokaciju nekretnine i osvetljenost iste. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

225,500 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,425 €/m2
  • 93 m2

Petrovaradin, Trandžament. POGLED

227,000 €

Petrovaradin, Trandžament. POGLED NA DUNAV I NOVI SAD - PORODIČAN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I PARKING MESTOM! Stan je površine 78m2, u osnovi troip…

  • Soba: 3.5
  • 2,910 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Detelinara

216,300 €

Novi Sad, Nova Detelinara. LUX PONUDA - KOMPLETNO NAMEŠTEN, TROSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI! Stan se nalazi u najatraktivnijoj ulici Novog Sada, u novoi…

  • Soba: 3.0
  • 3,277 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Avijacija

225,700 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,536 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

213,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,485 €/m2
  • 86 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,250 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 90 m2