Novi Sad - Telep

PRODAJA STANA U NOVOGRADNJI- UZ DOPLATU ZA GARAŽNO MESTO 18m2-TELEP ID#11696

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,239 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

132,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011696
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 132,800 €
  • Cena po m2 : 3239.02 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Agencja Gold nekretnine vam nudi na prodaju potpuno nov, svetao i tek useljen stan od 41 m² na odličnoj lokaciji na Telepu. Stan se nalazi u novogradnji na 2. spratu zgrade sa liftom i odlikuje ga funkcionalan raspored i dosta prirodnog svetla. Zgradu je radio Investitor prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Idealan je kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje. U cenu stana uključena je nameštena kuhinja, kao i ugradni plakari u predsoblju i spavaćoj sobi. Stan poseduje i inverter klimu. Lokacija je veoma praktična – u neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, šetalište pored Dunava. Uz stan se prodaje i garažno mesto od 18 m² u podrumu zgrade, po ceni od 20.000 €, i prodaje se isključivo zajedno sa stanom. Vlasništvo 1/1. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442266 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

133,900 €

Troiposoban dupleks 81m² na Adicama, 2. sprat, novogradnja, parking uključen…

  • Soba: 3.5
  • 1,969 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Adice

129,760 €

Adice-Pogodan Trosoban stan 81 m2 na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,475 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Rotkvarija

129,800 €

TOP LOKACIJA – RENOVIRAN STAN BEZ ULAGANJA, ZATVORENA TERASA, PARKING!…

  • Soba: 2.0
  • 3,328 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Detelinara

142,150 €

Na prodaju je odličan jednoiposoban stan u ulici Branka Bajića u Novom Sadu, na jednoj od najpoželjnijih lokacija za život i investiranje. Stan se…

  • Soba: 1.5
  • 2,901 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Nov, troiposoban stan sa parkingom – miran kraj, Adice…

  • Soba: 3.5
  • 2,377 €/m2
  • 52 m2