Novi Sad - Bulevar Evrope

Prodaja trosobnog stana, Bulevar Evrope-76m2 ID#11705

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,600 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

197,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011705
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 197,600 €
  • Cena po m2 : 2600.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/0

Stan na prodaju-Bulevar Evrope, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Bulevaru Evrope, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Limana i Grbavice. Stan je trosobne strukture. Raspored je funkcionalan, sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i kupatila. U sve sobe se ulazi iz hodnika. Podseduje cak dve terase! Stan je prodaje namešten kao na fotografijama. Stan je na prvom spratu, zgrada ima lift. Dvostrano orijentisan. Stan je uknjižen 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita! Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

194,200 €

Na prodaju – prostran trosoban stan na Novom Naselju, stvarne površine 78,56 m² Prodaje se komforan trosoban stan smešten na trećem spratu kval…

  • Soba: 3.0
  • 2,490 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Podbara

193,500 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,121 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

191,580 €

Trosoban stan 60m² | Square Garden | Uknjižen, bez tereta | 3. sprat…

  • Soba: 3.0
  • 3,193 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Podbara

204,400 €

Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je…

  • Soba: 2.5
  • 3,244 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Detelinara

190,000 €

PRODAJA - NOVA DETELINARA - 3.0 STAN - ODMAH USLEJIV ID#12005…

  • Soba: 3.0
  • 3,065 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

189,750 €

Prodajemo izuzetan nov stan visokog kvaliteta gradnje na Severnom Telepu. Zgradu i stanove odlikuju pažljivo skrojen dizajn i odabir materijala na…

  • Soba: 2.5
  • 2,832 €/m2
  • 67 m2