Novi Sad - Liman 1

Prodaja stana-Liman 1-Najtraktivinija lokacija, 62m2, Uknjižen ID#11707

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,662 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

165,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011707
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 165,050 €
  • Cena po m2 : 2662.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 1
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/0

Stan na prodaju-Liman 1, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Limanu, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Studentskog grada. Stan je dvosobne strukture. Uknjižen stan od 62m2.Nalazi se u zgradi starije gradnje, na 4. spratu-zgrada poseduje lift i nije poslednji sprat.  Ulaz i lift održavani i u dobrom stanju. Stan ima potencijal da bude sa dve odvojene spavaće sobe. Ukoliko Vas zanima i ta varijanta, bila bi Vam prezantovana prilikom razgledanja. Stan poseduje komotnu spavaću sobu, open space dnevna sa trpezarijom i uvucenom kuhinjom, ostavu i kupatilo. Na terasu se izlazi iz dnevne sobe. Stolarija je promenjena, kupatilo i kuhinja su rađeni pre 10ak godina. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

164,800 €

Otkrijte fenomanalnu nekretninu za vašu porodicu! Stan smješten u blizini Bulevara Oslobođenja i Železničke stanice nudi savršenu kombinaciju ud…

  • Soba: 3.0
  • 2,388 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

159,000 €

Moderan trosoban stan na Telepu…

  • Soba: 3.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

174,500 €

NOVI SAD. BULEVAR. TROSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,727 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Centar

168,900 €

Jedinstven dvosoban stan u strogom centru, okružen zelenilom – 58 m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,912 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Grbavica

170,980 €

Prodaje se trosoban dupleks stan na Grbavici uknjižene površine 71 m² a podne površine 90 m2 Stan se nalazi u zgradi sa liftom i pogodan je za por…

  • Soba: 3.0
  • 2,408 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Grbavica

170,000 €

Na prodaju dvoiposoban stan, Grbavica ID#11638…

  • Soba: 2.5
  • 3,269 €/m2
  • 52 m2