Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

Odličan 2.0 stan - PRODAJA- Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad ID#11714

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,935 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

135,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011714
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 135,000 €
  • Cena po m2 : 2934.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: Prizemlje/0

Stan na prodaju - Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Bulevaru Patrijarha Pavla, Novi Sad. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Prodaje se dvosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla, dvorišno orijentisan i izolovan od buke. Stan je lepo organizovan, sa potpuno novim enterijerom koji uključuje kuhinju i određeni nameštaj rađen po meri. U neposrednoj blizini zgrade nalazi se autobusko stajalište, a nekretnina predstavlja idealnu investiciju za izdavanje. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

141,100 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,441 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

137,200 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 1,854 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

126,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,014 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Novo Naselje

139,000 €

Porodičan stan u mirnom delu Novog Naselja – Šonsi uknjižene 45m2 ali ima 57m2 podne površine. U ponudi imamo sjajan porodični stan smešten u …

  • Soba: 2.5
  • 2,439 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Adice

125,700 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,417 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

143,800 €

Severni Telep-Lep Konforan Dvosoban stan 51 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,820 €/m2
  • 51 m2