-

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,521 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

59,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044184
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 59,300 €
  • Cena po m2 : 1520.51 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/1

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

59,950 €

Prodaja garsonjere u blizini Sajma ID#11113…

  • Soba: 0.5
  • 3,747 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Adice

65,300 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,765 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Železnička stanica

61,500 €

Na prodaju je funkcionalna garsonjera od 16 m² koja se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini …

  • Soba: 0.5
  • 3,844 €/m2
  • 16 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Sadovi

52,500 €

ulica Nova, Sadovi. Uknjizen kao garaza.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku s…

  • Soba: 0.5
  • 1,944 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

66,850 €

• Soba: 1.5
  • 1,759 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Futog

51,900 €

Stari Futog-Uknjižena Garsonjera 28 m2-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,854 €/m2
  • 28 m2