Novi Sad - Adice

NOVI SAD. ADICE. TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,080 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

170,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044160
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 170,600 €
  • Cena po m2 : 2080.49 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

168,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Železnička stanica

164,800 €

Na prodaju – Prostran četvorosoban stan 101 m², Banatić, Novi Sad Retko u ponudi – prodaje se četvorosoban porodičan stan površine 101 m² …

  • Soba: 4.0
  • 1,632 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Veternk

169,950 €

NOVI SAD. VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN. PARKING MESTO UZ STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,910 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Centar

165,000 €

Dupleks u Augusta Cesarca, garaza uz doplatu.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3%…

  • Soba: 3.0
  • 2,115 €/m2
  • 78 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

169,950 €

NOV, KOMFORAN TROSOBAN STAN - HOLLYWOOD HILL …

  • Soba: 4.0
  • 2,073 €/m2
  • 82 m2