Novi Sad - Adice

NOVI SAD. ADICE. TROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,065 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

117,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044161
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 117,700 €
  • Cena po m2 : 2064.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,684 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Avijacija

122,000 €

Square Garden, Gorana Jojica. Kontakt: 062 7445 42Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene c…

  • Soba: 1.5
  • 2,773 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

111,250 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,007 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Železnička stanica

118,450 €

NOVI SAD. STANICA. DVOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,520 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

125,700 €

NOVI SAD. TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,514 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

125,000 €

Stan u srcu Novog Sada ID#6732…

  • Soba: 2.0
  • 2,604 €/m2
  • 48 m2