Novi Sad - Adice

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,091 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

98,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044164
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 98,300 €
  • Cena po m2 : 2091.49 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

93,000 €

JEDNOIPOSOBAN NA TOP LOKACIJI - GRBAVICA ID#11886…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

93,200 €

Kompletno opremljen stan, odlična lokacija!…

  • Soba: 0.5
  • 3,214 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

104,800 €

Urbana vila, dvoiposoban, u blizini Bul.P.Pavla …

  • Soba: 2.5
  • 2,437 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

102,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,200 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

105,300 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,925 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Futog

99,800 €

Futog-Lep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 51 m2