Novi Sad - Adice

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,086 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

91,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044166
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 91,800 €
  • Cena po m2 : 2086.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

83,000 €

Novi Sad, Petrovaradin, lepa garsonjera sa parkingom…

  • Soba: 0.5
  • 2,862 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Železnička stanica

82,400 €

Prodajemo jednosoban stan na nadograđenom 5. spratu šestospratnice stare gradnje preko puta Lidla kod Ž stanice. Stan je u stanju za remont u zg…

  • Soba: 1.0
  • 2,575 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Adice

87,550 €

Predstavljamo vam izuzetnu priliku – fenomenalno skladno ukomponovan jednoiposoban stan od 29 m² grejne površine (31 m² sa terasom), smešten u n…

  • Soba: 1.5
  • 3,019 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Grbavica

98,000 €

ODLIČAN JEDNOSOBAN STAN NA GRBAVICI ! ID#10703…

  • Soba: 1.0
  • 3,063 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Detelinara

83,690 €

Detelinara-Izuzetan Jednosoban stan 25m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,348 €/m2
  • 25 m2