Novi Sad - Adice

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,091 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

98,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044168
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 98,300 €
  • Cena po m2 : 2091.49 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

104,900 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,690 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Podbara

93,500 €

Prodaja garsonjera-25m2, Nova, Dvorišno orijentisana ID#11609…

  • Soba: 0.5
  • 3,740 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Grbavica

92,700 €

Novi Sad - Grbavica - centralni deo - prodaje se odličan jednosoban stan od 25m2 + 6m2 terase, visoko prizemlje, uknjižen 1/1. Stan je odličnog r…

  • Soba: 1.0
  • 3,708 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Telep

101,970 €

Jednoiposoban stan-Telep 33 m2…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

103,000 €

Prodaje se poslovni prostor koji se koristi i opremljen je kao stan. Nalazi se u centru grada. Pogodan za svakodnevni zivot ili poslovne delatnosti Sa…

  • Soba: 2.5
  • 1,807 €/m2
  • 57 m2