Novi Sad - Adice

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,091 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

98,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044169
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 98,300 €
  • Cena po m2 : 2091.49 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

99,340 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.0
  • 2,838 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Veternk

92,200 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 2.0
  • 2,249 €/m2
  • 41 m2

* Zlatibor - Centar *

89,500 €

* Zlatibor - Centar *…

  • Soba: 1.5
  • 2,355 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Grbavica

93,000 €

Prodaja Jednoisposoban-36m2-lift, nadogradnja ,Grbavica ID#11187…

  • Soba: 1.5
  • 2,583 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Adice

97,000 €

Prodaja jednoisposobnog stana-Adice 31m2, Namešten ID#12010…

  • Soba: 1.5
  • 3,129 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

103,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2