Novi Sad - Adice

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,086 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

91,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044171
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 91,800 €
  • Cena po m2 : 2086.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

82,400 €

Prodaja jednosobnog stana – 40 m², drugi sprat, Klisa…

  • Soba: 1.0
  • 2,060 €/m2
  • 40 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

100,044 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,858 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

100,000 €

* Novi Sad - Telep * sa PDV-om…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 40 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

99,340 €

• Soba: 1.0
  • 2,838 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

94,620 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,867 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Železnička stanica

84,500 €

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan od 28m² na 5. spratu (zgrada bez lifta), u mirnom delu Rotkvarije, u blizini železničke stanice. Stan je…

  • Soba: 1.0
  • 3,018 €/m2
  • 28 m2