Novi Sad - Adice

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,061 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

119,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044172
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 119,550 €
  • Cena po m2 : 2061.21 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

124,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,700 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

124,700 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 2.0
  • 2,969 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Kej

128,750 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN NA KEJU ID#9948…

  • Soba: 2.0
  • 3,787 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Telep

115,400 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,404 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

128,500 €

Novi Sad-Adice,oglašavamo na prodaju troiposoban stan od 81m2( korisnih 69m2) sa pripadajućim parking mestom ispred…

  • Soba: 3.5
  • 1,862 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2