Novi Sad - Adice

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,063 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

99,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044176
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 99,000 €
  • Cena po m2 : 2062.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

102,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,200 €/m2
  • 32 m2

Sombor Sombor

100,940 €

Prodaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Selenča u Somboru…

  • Soba: 3.0
  • 1,294 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Veternk

92,180 €

Veternik-Lep Dvosoban stan 41 m2 sa Parking Mestom- Izgradnja-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,248 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

96,800 €

• Soba: 0.5
  • 3,227 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Sajmište

90,500 €

HITNO! Garsonjera 30 m² – Bulevar oslobođenja, odlična za život ili izdavanje…

  • Soba: 0.5
  • 3,017 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2