Novi Sad - Adice

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,061 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

111,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044177
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 111,300 €
  • Cena po m2 : 2061.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Jednoiposoban stan na prodaju – Telep, nadomak Bulevara patrijarha Pavla Na prodaju je funkcionalan jednoiposoban stan površine 36 m², smešten n…

  • Soba: 1.5
  • 2,861 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Avijacija

106,700 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,736 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Novi Sad-AdiceOdlican stan sa dve spavace sobe,dnevnom sobom i kuhinjom sa prirodbom ventilacijom.Stan se nala…

  • Soba: 2.5
  • 2,278 €/m2
  • 52 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

112,850 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila, 41,5m2 + 6m2 terasa…

  • Soba: 1.5
  • 2,752 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

110,000 €

SAJAM 1.5 stan, 38m2* prazan* ID#10894…

  • Soba: 1.5
  • 2,895 €/m2
  • 38 m2