Novi Sad - Adice

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,061 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

111,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044178
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 111,300 €
  • Cena po m2 : 2061.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

112,090 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,802 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,684 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

108,150 €

Novi Sad, Telep - Nov, neuseljavan jednoiposoban stan - Moguća kupovina putem kredita za mlade …

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 35 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

106,000 €

MODERNA NOVOGRADNJA – Mišeluk – 43m² sa povraćajem PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,465 €/m2
  • 43 m2

Sremski Karlovci Centar

118,450 €

Četvorosoban u centru Sremskih Karlovaca…

  • Soba: 4.0
  • 1,538 €/m2
  • 77 m2