Novi Sad - Adice

NOVI SAD. ADICE. ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,070 €/m2
  • Površina: 105 m2
PRODAJA

217,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044179
  • Površina : 105 m2
  • Cena : 217,400 €
  • Cena po m2 : 2070.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

226,600 €

Lux stan odlična ponuda ID#4815…

  • Soba: 3.0
  • 3,104 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

224,670 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 4.0
  • 2,844 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Centar

210,000 €

ČETVOROSOBAN SALONSKI STAN - Pešačka zona* 108m2* ID#10771…

  • Soba: 4.0
  • 1,944 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Sajmište

211,050 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,852 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Sajmište

210,800 €

• Soba: 3.0
  • 2,969 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Podbara

210,950 €

Podbara-Useljiv Trosoban stan 64 m2 na 8 minuta peške do Centra grada-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,296 €/m2
  • 64 m2