Novi Sad - Telep

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,316 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

126,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044190
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 126,000 €
  • Cena po m2 : 3315.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/4

SLIČNE NEKRETNINE

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Saj

128,750 €

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Sajlovo…

  • Soba: 3.0
  • 2,341 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Socijalno

129,800 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.JEDNOIPOSOBAN STAN,MOGUĆNOST PARKIRANJA U DVORIŠTU ZGRADE.NAMEŠTEN SVE PO MERI,  RENOVIRAN, O…

  • Soba: 1.5
  • 3,328 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

135,000 €

Prodaje se odličan dvosoban stan na prvom spratu - Jerneja Kopitara…

  • Soba: 2.0
  • 2,872 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

128,000 €

Prodaja 2.0 stana na Novoj Detelinari ID#11284…

  • Soba: 2.0
  • 2,977 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Novo Naselje

125,500 €

Odlična prilika! Nov stan na Novom Naselju sa terasom i pogledom…

  • Soba: 2.5
  • 2,057 €/m2
  • 61 m2